Pôžička na splatenie úverov

Počas splácania úveru alebo viacerých úverov sa môže situácia človeka zmeniť a to často aj výrazne. Táto zmena môže byť pozitívna, ale aj negatívna. Obe zmeny, pokiaľ sú dostatočne výrazne, však menia pozíciu človeka na trhu s bankovými produktmi.

Pokiaľ dlžník stratí zamestnanie alebo iným spôsobom príde o časť svojich príjmov, môže mať problémy so splácaním úverov. Túto situáciu je možné vyriešiť pomocou pôžičky na splatenie úverov. Ide o formu refinancovania úveru. Princíp je veľmi jednoduchý. Dlžník si zníži mesačné splátky predĺžením splatnosti úveru. Celkovo môže na tom niečo stratiť, ale vďaka takémuto refinancovaniu úveru vyrieši svoje akútne problémy.

Podobne možno postupovať v prípade, že situácia dlžníka sa zmenila v pozitívnom zmysle. Dlžník bol kariérne povýšený, získal lepší plat alebo iným spôsobom sa zvýšil jeho mesačný príjem. Vďaka tejto zmene sa dlžník stal menej rizikovým, ako bol v čase, keď žiadal o úver. Teda úroky, čo každoročne platí za úver, sú pre neho nespravodlivé a nevýhodné. Takýto klient môže požiadať o pôžičku na splácanie úverov a vyplatiť všetky svoje staré dlhy. Pôžičky pre každého s rýchlym dohodnutím cez internet.

Refinancovať svoje dlhy možno pomocou bánk a nebankových subjektov. Banky však zvyčajne vyhovejú iba klientom, ktorých situácia sa podstatne zlepšila. Dlžníci, ktorých situácia išla opačným smerom, sa však môžu obrátiť na nebankové spoločnosti so žiadosťou o pôžičku na splatenie úverov. Tento typ pôžicky sa poskytuje s dobou splatnosti až desať rokov, výška úveru je až 20 tisíc eur. Nebankové spoločnosti zvyčajne nevyžadujú ručiteľa ani iný spôsob ručenia. Úrokové miery však môžu byť pomerne vysoké.


Tento záznam bol zaslaný Nebankové pôžičky, Nebankové spoločnosti, Pôžičky online a označený , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.